Post Detalle

Інтеррибфлот новини

Новини України: Як Компанія Інтеррибфлот Допомагає Зсу Дронами Та Окопними Свічками

Він підкреслює, що при виробництві консервів «Аквамарин» не використовуються консерванти, лише стерилізація. З початку широкомасштабного вторгнення рф український бізнес не залишився осторонь, активно допомагаючи військовим. І один з яскравих прикладів – група компаній «Інтеррибфлот», яка й надалі докладатиме максимум зусиль, щоб разом наближати нашу спільну перемогу. Позаяк захисники використовують їх як для обігріву, так і для сушіння одягу, розігрівання їжі чи приготування гарячих напоїв. В перші місяці війни «Інтеррибфлот» активно підключився до

За його словами, соціальна відповідальність – невід’ємна частина філософії компанії, закладена її засновником Григорієм Луцаєм. Він також розповів, що асортимент консервів включає понад 60 найменувань – від традиційних сардин та скумбрії до більш оригінальних варіантів, як-от рибні салати, паштети чи консерви з додаванням овочів. «Для наших консервів «Аквамарин» ми закуповуємо лише найкращу рибу – як вітчизняну, так і імпортну. Вся сировина проходить ретельний контроль безпечності та свіжості», – розповів співвласник компанії. Риба та морепродукти є цінним джерелом поживних речовин для людського організму. А ще тут присутня велика кількість мікроелементів, зокрема магнію та калію, вітамінів групи В.

що таке окопні свічки. Люди почали масово майструвати їх для захисників власними руками, збираючи використані консервні банки цілими під’їздами,

Під час перших місяців війни “Інтеррибфлот” активно приєднався до волонтерських ініціатив громадських організацій та місцевої влади. Київська міська адміністрація та окремі лікарні, Одеська військова адміністрація, громадські об’єднання Харківської і Чернігівської областей отримали від компанії значну гуманітарну допомогу. Рибні консерви «Аквамарин», «Море» тоді активно передавалися вимушено переміщеним особам та місцевим жителям, які постраждали від дій окупантів. Одним з напрямків допомоги є надання матеріальних ресурсів та фінансова підтримка для відновлення та удосконалення технічного парку ЗСУ. Це може включати постачання запасних частин для бронетехніки, медичного обладнання для лікарень на передовій, а також інші потрібні ресурси для забезпечення ефективності військових операцій.

Велика війна стала для «Інтеррибфлот» місією не лише у комерційній сфері, але й у соціальній. Компанії вдалося утримати понад four hundred робочих місць та продовжити виконання договорів з національними торговими мережами та дистриб’юторами. Протягом періоду вторгнення «Інтеррибфлот» сплатив понад 200 мільйонів гривень до державного бюджету, зокрема 104 мільйони — у 2023 році. Приклад компанії показує, що співпраця бізнесу та громадян, об’єднання зусиль, допомагають Україні вистояти в умовах війни.

домашнього тепла та надії на перемогу. Співвласник групи «Інтеррибфлот» Андрій Чуклін згадує, що першим кроком компанії на шляху власного волонтерства стали щомісячні внески до Благодійного фонду “Повернись живим”. «Але з появою все більшої кількості мобілізованих колег, компанія стала частіше підтримувати бійців необхідним спорядженням», — говорить Чуклін. Так наприкінці 2023 року «Інтеррибфлот» придбав та передав військовим тепловізійні квадрокоптери та FPV дрони на суму понад 2 мільйони гривень.

Агресія росії принципово змінила життя як простих українців так і бізнесу. З лютого 2022 українські бізнесмени опинилися в новій реальності, де вони мають знайти баланс між веденням бізнесу, сплатою податків та допомогою силам оборони. Гарним прикладом того, як можна успішно поєднати ці на перший погляд важко поєднувані речі, є діяльність групи компаній «Інтеррибфлот».

«Класичний» стіл, кутовий стіл, маленький стіл, стіл з регульованою висотою… Як вибрати стіл, який найкраще відповідає вашим потребам? Адже виробники пропонують безліч моделей, які відрізняються як конструкцією, так і стилістикою. Крім безпосередньої допомоги, «Інтеррибфлот» співпрацює з українськими ЗСУ у різних спільних проектах Інтеррибфлот новини та ініціативах. Це може бути спільна робота над розробкою нових технологій, участь у військових виставках та заходах, а також інші форми співпраці. «Наші люди – найцінніший ресурс компанії. Тому ми робимо все можливе, щоб зберегти колектив, забезпечити гідні умови праці навіть у цей непростий час», – зазначив він.

В середньому в рибі більше 20% білка, а деякі види риби навіть перевершують м’ясо за його вмістом. Люди, які вживають рибу замість м’яса, живуть довше і мають здоровішу серцево-судинну систему. Крім технічної допомоги, «Інтеррибфлот» також забезпечує підтримку сімей військовослужбовців, які знаходяться на передовій. Це може включати надання гуманітарної допомоги, фінансову підтримку для потреб сімей та допомогу у вирішенні їхніх побутових проблем.

También te puede gustar