Post Detalle

ІТ-підприємець

45-річний It-підприємець Витрачає $2 Млн На Рік, Щоб Відчувати Себе На 18

Якщо порівнювати себе з іншими організаціями зі США з фокусом на Україні, які зібрали 30 мільйонів доларів, то ми «підняли» небагато грошей — близько four hundred тисяч доларів, з яких майже все вже витратили. Найбільші суми пішли на евакуацію та гуманітарку. Причому, якщо порівнювати з іншими, UkraineNow — маленький фонд, ми пишаємося тим, що дуже багато зробили за отримані кошти.

Декларація про майновий стан та доходи разом з додатком ЄСВ 1 подається раз на рік – до 1 травня року, що настає за звітним. Очікувано, що під час кризи можуть закритись бізнеси-новачки — без стійких доходів і напрацьованої клієнтської бази. Але команди знову зберуться навколо лідерів, яким вдається робити корисне і які ризикнуть масштабуватись. Бізнесмен із Запоріжжя пожертвував на Армію дронів 100 млн. грн. Загалом, до ФОПів, робота яких пов’язана з ІТ, застосовуються ті ж самі вимоги, що й до підприємців, задіяних в інших сферах діяльності. Тим не менш, для ІТ-спеціаліста, який зареєстрував ФОП, цілком достатньо підписання договорів з підприємствами, яким він надає послуги, та наявності інвойсів для здійснення оплати.

Заяви про набуття статусу резидента розглядає Мінцифри. Просто та швидко зареєструвати та ліквідувати, “спрощена” форма ведення бухгалтерії та документообігу. Недоліки – ФОП відповідає за свої зобов’язання всім своїм майном (якщо стягнення заборгованості чи судовий спір). Іноземці можуть перебувати як на загальній, так і на спрощеній системі. Оскільки після реєстрації ФОП вважаються резидентами України. Країни створюють різні податкові режими та пільги для ІТ-бізнесу, щоб привабити представників сфери відкривати у них компанії чи здійснювати релокацію.

Для роботи не потрібно встановлювати Java, а сертифікат ключа передається в банк лише один раз. Щомісячне обслуговування лише 20 UAH на місяць, у випадку відсутності видаткових операцій комісія не стягується. Теперь будь-який користувач може вести свій блог, кейси, думки в форматі колонки, статті про проєкти чи історії з життя. Іноземці обов’язково перед реєстрацією ТОВ мають отримати індивідуальний податковий номер (ІПН).

Онлайн-реєстрацію ФОП чи ТОВ можна здійснити протягом хв., офлайн – 24 години. Звісно, до того варто підготувати необхідні документи про структуру та визначити особливості діяльності. Якщо твої клієнти іноземці – ти зможеш виставляти їм інвойси та отримувати платежі на банківський рахунок. Сплативши всього 5% податку та невеличку банківську комісію за зняття коштів – ти зможеш отримати легальну готівку.

Якщо прогорнути вниз, там написано «За підтримки UkraineNow». На цьому проєкті ми співпрацюємо з Google, які надали $15 тисяч кредитів для Google Cloud і ліцензію Google Apigee. Ми зробили повноцінну верифікацію волонтерів через традиційну KYC-систему (know your customer), яку використовують банківські або платіжні системи. Й онбордимо в чати, якщо маємо для людей конкретні активності, бо менеджити понад 2000 осіб — складно. У нас з’явилися вакансії, під які ми шукали волонтерів із заповненими профілями з навичками та лінками на LinkedIn чи соцмережі. Так, за цей час ми допомогли купити три «швидкі» для евакуації, в тому числі для вивезення поранених людей з гарячих точок.

También te puede gustar