Post Detalle

сфері космічних технологій

Невдалий Доступ «вагнера» До Космічних Технологій Та Нові Тренди Використання Космосу Для Оборони Держав

Тому потрібно було вимірювати усі дані – аж до повітря, яким дихають на кораблі, щоб у разі небезпеки, зуміти швидко зреагувати. Не менш активно програми військового призначення реалізуються в космічній галузі Канади. Нагадаємо, що країна бере участь у діяльності Командування аерокосмічної оборони Північної Америки (NORAD). Ця  спільна американсько-канадська організація в роки холодної війни відігравала значну роль для континентальної оборони, раннього попередження про ракетні або повітряні загрози та для супутникового відстеження. Наразі Канада здійснює інвестиції та засновує нові структури, щоб сприяти міжнародній та власній безпеці.

Але для того, щоб ми мали таку можливість, працюють дуже потужні моделі з серйозними обчислювальними ресурсами. Європа рік тому ухвалила новий європейський порядок денний Синку, ракетником ти не станеш» історія українського бізнесмена та його космічного стартапу інновацій (European Innovation Agenda). Це стратегічний документ, який визначає, що в Європі вважається інновацією і як добитися, щоб ці інновації втілювалися в життя.

При цьому попит на такі дані вже нині є у Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства екології та природних ресурсів та агропідприємств. Хоча економічні втрати є в певному ступені неминучими, слід згадати про роль, яку супутникові технології, – зокрема, системи навігації та геолокації – відіграють у подоланні негативних наслідків пандемії. 20 липня 1969 року Ніл Армстронг висадився на природний супутник нашої планети.

Якщо ми хочемо, наприклад, розпізнати, яка сільгоспкультура росте на полі, нам потрібно не один знімок проаналізувати, бо на 10-метровому розрізненні можна щось не розгледіти. Треба дивитись, як розвивається ця культура, коли вона була засіяна, коли досягла максимуму вегетації, коли вона, можливо, цвіла і коли цей вегетаційний період завершиться. Це робота з багатоспектральними зображеннями, які динамічно змінюються в часі.

Євро, що, для порівняння, становить менш ніж половину бюджету NASA та менш ніж третину загального космічного бюджету США. У 2015 році підприємець Мохссен Гіассі з 30-річним досвідом розробки технологій і продуктів для туристичної галузі презентував унікальний продукт – пляшку з інноваційним фільтром для води. У неї можна залити будь-яку воду (з озера, криниці, водоспаду, річки), а спеціальна технологія NanoCeram перетворить рідину в звичайну питну воду. Річ у тім, що для астронавтів NASA вчені створили нанокерамічний фільтр, який пропускає воду через безліч пор розміром з мікрон, а бактерії та інші небезпечні елементи знищуються іонами срібла.

Європейське космічне агентство визначило нас (Національний центр управління та випробувань космічних засобів — ред.) оператором програми ЄС «Copernicus», що дає доступ до усіх європейських космічних систем. Така інформація корисна для аграрного сектору, лісового господарства, екології, геології», — зауважив Присяжний. 24 січня 2023 року в США за допомогою ракети-носія Electron KS було здійснено запуск трьох КА радіоелектронної розвідки США Hawk 6A, Hawk 6B, Hawk 6C. Вони будуть моніторити радіочастоти широкого діапазону по всьому світу, щоб надавати дані про радіоперешкоди клієнтам із різних галузей для забезпечення високоточного радіочастотного картографування та аналітики.

—   Я оптимістка і щиро вірю в те, що шлях України — це шлях європейської країни, тому нам потрібно долучатися до цих стратегічних напрямів цифровізації та інтелектуальних програм дослідження Землі, — підсумовує Наталія Куссуль. — І якщо ми будемо рухатись так, то, гадаю, ми не просто подолаємо наслідки війни, а зможемо стати драйвером інновацій в Європі. Бо там, де країна розвивається еволюційно, вона не може собі дозволити якихось кардинальних змін на своєму шляху.

También te puede gustar